Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom módosítani az...

Nem tudom módosítani az "Energiagazdálkodási lehetőségek"et. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Samsung NF210 netbookon, Windos 7 Starter OP rendszerrel lép fel a probléma. (Teljesen friss OP rendszer, ma vettem a gépet)

Start Menü -> Vezérlőpult -> Energiagazdálkodási lehetőségek

Itt rákattintok az "Adja meg mi történjen a képernyő lehajtásakor" opcióra. Mindenre az alvó állapot van beállítva, pedig azt akarom, hogy akkor is rendesen fusson a gép. Nem tudom megváltoztatni. Ha rákattintok az "A jelenleg nem elérhető beállítások módosítása"-ra azt írja ki, hogy "Az energiaséma adatai nem érhetőek el. A hozzáférés megtagadva." Pedig rendszergazda vagyok. (Egyetlen felhasználó van)

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. máj. 25. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami külön program az alaplaphoz (pl. driver), ami nem került fel telepítéskor? Az én gépemen újratelepítés után pl. a készenlétet nem engedi amíg nincs telepítve az alaplap programja.
2011. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be a kérdést a win saját súgójába, a saját gépeden.
2011. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Starterben egy rakás dolgot nem lehet megváltoztatni, vagy csak "segítséggel". Pl a hátteret sem állíthatod, szerintem ez is hasonlóan le van tiltva.
2011. máj. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínű a starter hibája lesz. Azt én is néztem, hogy hátteret nem tudtam változtatni. Ez a "segítség" merre található?
2011. máj. 26. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!