Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha word-ben szerkesztek...

Ha word-ben szerkesztek szöveget, sok kép beszúrásával, hogyan tudom megcsinálni, hogy 2 kép között egy pici átfedés legyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

a kitűzött feladatot, a Microsoft Office Publisher, vagy a PowerPoint modullal tudod hibátlanul és könnyen teljesíteni.

(Word-ben kissé macerás és lehet, hogy a kész documentum következő megnyitásakor, már nem lesznek a képek "fedésben"...)

2011. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm értem, de ha pl a PowerPointta dolgozom (ahhoz még talán értek is valamennyire)akkor is át tudom alakítani pdf formátumba a szerkesztett anyagot? Mert oldalanként lesz nyomtatva emlékkönyvnek.
2011. máj. 26. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:

a 2007-es Office verzióktól, alapból benne van a pdf mentés lehetősége, ha régebbi verziókat használsz, telepítsd fel pl. a PDFCreator, magyar nyelvű pdf. nyomtató programot, amivel az összes Office modulban elkészített dokumentumot egyszerűen kitudod virtuálisan "nyomtatni" pdf formátumban.

[link]


[link]

2011. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szupi, nekem a 2007-es van :) akkor megpróbálom powerpoint-tal :)

köszönöm szépen :)

2011. máj. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!