Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem bírom felrakni a PC-m re...

Nem bírom felrakni a PC-m re a F1 2010-et! Mi lehet a problem?

Figyelt kérdés

Már korábban fentvolt a játék de nem bírtam Uninstallálni és csak símán Shift+Deletével kitöröltem. Most Ujra letöltöttem , nyomattam be Daemon Toolsba , be is atta a Menüt én rányomtam hogy isntall és kettő lehetőséget adott ki : Launch the game Unintall / Repair

Ha az elöbbire nyomok nem csinál semmit (érthető mivel nincs feltelepítve), ha az utóbbira akkor azon belül kettő lehetőség van Uninstall , Repair. Ha a Repairra nyomok akkor felrakja a játék mappáját (Codemaster) és belerak 2-3 file-t(Ezzel nem érek el semmit). Na most még semmi baj nemm lenne, csakhogy amikor rémegyek h Uninstall akkor a csík elér a legvégére és kiírja: The isntaller has encountered an unexpected error installing this package. This may indicate a problem with this package. The error code is 2753. Mit kéne tennem? Ezért telepícsem ujra a gépem v mi?


2011. máj. 28. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
minek kellett manuálisan kitörölni a könyvtárát? cd-vel is letörölhetted volna, és akkor nem lenne most probléma.
2011. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

üdv:)

[link]


ez kell neked :)

és a probléma megoldott

2011. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:

Jól mondja az előző, de inkább a legfrissebbet szedd le innen:


[link]


Ezzel kitakarítasz mindent, registry-t főleg, aztán menni fog. Jah és ez tud uninstallálni is, ezen túl ezzel csináld az uninstall-t!!!

2011. máj. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget !
2011. máj. 29. 08:50
 5/9 A kérdező kommentje:

Kárvolt előre megköszönni mert nem oldotta meg a problémát!

Minden féle hibakeresőt futtattam meg minden . Uninstallálni meg azért nem lehet vele mert ugyan azt az uninstallt adja ki mint edig.

2011. máj. 29. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:

üdv:)

egy lehetséges megoldás

InstallFolderRegkeyProp: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Codemasters\F1 2010


ezt keresd meg a regeditbe és mindent amit talál töröld

majd ha már nem talál semmit

kapcsold ki a gépet majd kb 1 perc mulva vissza


az ujrainditás nem jó

2011. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol van az a bizonyos regedit ?
2011. máj. 29. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
A futtatásba beírod hogy regedit
2011. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szevasztok!

hasonló problémával fordulok hozzátok...

felraktam a F1 2011-et és sajnos fogtam a könyvtárat és töröltem... később akartam törölni a vezérlőpulton keresztül... na de semmi sikerrel mert a fenti hibaüzenet jelenik meg... végig követtem amit írtatok, de sajnos semmi eredmény... valami más megoldás ?

2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!