Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha beviszeem a PC szerelőkhöz...

Ha beviszeem a PC szerelőkhöz a PSP 1000-semet amin a legfrissebb frissítés van ki tudják chip-eltetni?

Figyelt kérdés
És mennyiért? (CHIPeltetés: mikor nem kell megvenni eredetibe a játékot, hanem letöltöm gépről és ráteszem.)
2011. máj. 28. 22:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem hinném de konzolboltban annál inkább... De miért nem csinálod magad? Én is magamnak flasheltem ki a fat psp-m... Netről könnyen elsajáttítható. De am ez illegális szval nem hangoztatnám mik a szándékaim egy pc üzletben
2011. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elozo:


Es akkor szerinted bemegy egy PC boltba, elmondja hogy flasheltetni akar, es majd hivjak a 107-et meg 911-et meg terrorelharitast es addig ott tartjak a boltba, es ha elmenekul akkor FBI legkeresetteb bunozoje lesz (ha mar nincs Osama bacsi)?

Esetleg hivjak a bolondok hazat, hogy PC boltban akar PSP-t flashelni (PSP-nek meg annyi koze van a PC-hez, hogy PC-re toltod le a jatekot, semmi masban nem hasonlitanak)

2011. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 teszla ***** válasza:

Nemkell chip!!! ha nemértetek hozzá akkor minek írtok??

letöltöd az iso tool programot [link] progit bemásolod a psp-be,meg a játékot is amit elindítani akarsz.a progiban kiválasztod hogy EBOOT decrypt és kész menni fog.nekem 1 játékot nemsikerült vele elindítani ami valami NSF volt,de a többi megy(kb500 van)

2011. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző:


Te sem értesz hozzá, az biztos.

Azért mert ismersz és használsz egy programot tényleg nem értesz hozzá, mert akkor egy rendes CFW lenne a gépeden.

Isotool futtatásához meg biztos vagyok, hogy kell CFW, szóval neked is az van, de erről nem is tudsz, ergo tényleg nem értesz hozzá

2011. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek ezt a flash toolt amit 2vel ezelött írtak ki se próbáljam?
2011. máj. 29. 12:56
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezt kipróbáljam szerintetek? :)

2011. máj. 29. 12:57
 7/11 teszla ***** válasza:

igen CWF5.50es van a gépemen,csakhogy az firmware ha nemtudnád és nem chip!!és nemkell abba qua pspbe chip!

kérdező nyugodtan rakd fel azt a progit

2011. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudnál egy új linket küldeni mert erről már letörölték : /

(am nekem CFW legujabb 6.38 van.) nem tom ez mennyire számít :)

2011. máj. 30. 22:25
 9/11 anonim válasza:
ki flasheled(elteted) és működni fog. nem értem minek irogat olyan aki nem ért hozza... Az a programot ne használd
2011. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

06:54


Én tudom, hogy flashelni szokás, és nem chippelni.

Csak azt hittem te azt írod, hogy nem kell se CFW se semmi, csak isotool-lal megpatcheled a játékot és kész.

2011. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!