Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra akartam telepíteni a...

Újra akartam telepíteni a Windows XP-t, de csak a fájlok javítása céljából. Az eszközök telepítése során nem tudja megtalálni az Intel Graphics Media Accelerator igxpxk32. vp fájlt, ezért kéri, hogy keressem meg, de fogalmam sincs hol. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudom befejeztetni a telepítést, ha leállítom a gépet. Ám minden egyes Windows indításnál a telepítő jön be, amiből nem lehet kilépni így a felhasználói fiókomhoz se férek hozzá.
2011. máj. 29. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan valahol a számítógéphez adott CD? Arról tudod feltenni vagy javítani. Ez egy alaplapi videókártya. (Nekem így néz ki: Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver, ikonja ott van a Tálca jobb sarkában).
2011. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké, csak telepítés közben miközben benn van az XP CD nem tudom berakni a másikat, mert csak egy meghajtóm van.
2011. máj. 29. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Telepítési sorrend: előbb az alaplapi dolgokat teszed fel, aztán az XP-t. De ha csak javító telepítésről van szó, akkor ez róka fogta csuka helyzet. Megpróbálok utánanézni, mit lehetne tenni.
2011. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá ezen a oldalon.

[link]

2011. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani úgy, ahogyan az első válaszoló javasolta. Köszönöm!
2011. máj. 30. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegnapi 18 23: Köszönöm, örülök, hogy sikerült. Én már kénytelen voltam a saját gépemen újratenni, de nehezen találtam meg az alaplap CD-jét. Vigyázni kell rá.
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!