Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A társítást hogy lehet megszün...

A társítást hogy lehet megszüntetni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Múlthéten letöltöttem e Google Chromot de ki is töröltem.Azóta az asztalon lévő internetes parancsikonikat társitással lehet megnyitni.De régebben társítás nélkül is meglehet nyitni őket.

Rá kattintok társitásban lévő internet explorer-re és hogy a kijelölt fájlok menyitása ezzel a programmal.Az Intenetes oldal ki jön.De ha mégegyszer meg szeretném nyitni akkor megint társitani kell.Ezt a társitást hogy lehetne kikerűlni?



Ezeket látom:

[link]


[link]


[link]


2011. máj. 30. 18:07
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Start --> Futtatás--> írd be: control folders -->OK

A fájltípusok fülön keresd meg, az URL kiterjesztést, jelüld ki és a módosítás gombbal válaszd ki a kívánt programot.

2011. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
P.O.C. ! Nem az volt a kérdés, hogyan lehet megváltoztatni, hanem hogyan lehet törölni. Mellesleg ez az én problémám is...
2014. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!