Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van vmi facebook jelszó hack...

Van vmi facebook jelszó hack vagy vmit? FONTOS!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy feltörték a facebook-om és nem tudom a jelszó emlékeztetőt sem használni , mert a jelszavamhoz szerintem a e-mailemen keresztül fértek hozzá mivel oda sem tudok belépni :S és arra gondoltam h vmi hackel sikerülne mert aki tette állandóan sértő dolgokat ír ki az üzi falra és chaten is a barátaimat ellenem hangolja a szövegével amit ír nekik a helyembe
2011. máj. 30. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
elhihetet, aki fel tudja hackelni az nem ingyen adja, sot valoszinu mar a facebook biztonsagan dolgozik. es elhiheted nem kap keves fizetest :D
2011. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is az email-edre összpontosíts. Ne a hülye fb-re.

Eléggé kínos az email, eléggé butaság ugyanolyan jelszót használni, gondolom valami hülye közeli ismerősöd csinálta, csak elég gáz, ha visszaélnek különböző rendeléseid adatával, lakáscím, bankkártya, meg bármilyen honlapnak a jelszavával. Eléggé felelőtlenség, alternatív emailcím sincs gondolom beállítva, azt jelenti, hogy küldene egy másik emailcímedre egy új jelszót.

2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves 21:53

ez mind igaz nagyon szép és jó de ezzel nem haladtam előrébb :S :S

2011. máj. 30. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Lefordítom a kérdező kérdését: hogy hekkeljem meg a haverom fészbúkját, hogy menő csávónak tűnjek?
2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
email cimed?
2011. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
22:06 higgy azt amit akarsz remélem te is egyszer megéled ezt és majd elgondolkozol ha neked is ilyeneket írogatnak mint pl. te most .....
2011. máj. 30. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ha privátban írsz egy facebook/e-mail azonosítót megnézem mit tehetek. Bár megértem a félelmed hogy csöbörből vödörbe kerülhetsz, szóval ahogy gondolod.
2011. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan program, amit elindítasz és záros határidőn belül biztosan megfejti a jelszavadat akár facebookhoz, akár e-mailhez. Továbbá nincs olyan program sem, amire rákattintasz és a facebook/e-mail adatbázisából megszerzi neked a jelszót (például azért sem, mert a jelszó maga nincs is tárolva).
2011. máj. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!