Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül? (Bővebben...

Miért nem sikerül? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még elég kezdő vagyok ezen a téren, de a blogomra szeretnék facebook like gombot tenni, de úgy, hogy bejegyzésenként külön mérjen. Rengeteget keresgéltem neten, lépésről lépésre próbáltam megcsinálni, sőt, amit kódot bemásoltak (állítólag csak annyit kellett tenni), akkor sem sikerült. :( Valaki valamilyen ötlet???? Freeblog oldalba lenne beillesztve.


Előre is köszi!


2011. máj. 31. 20:44
 1/1 anonim válasza:

hát ha elég kezdő vagy, akkor ajánlom a html-alapokkal kezdeni blogozás előtt. Az sem mind1 hova másolod be a forráskódot. Rengeteg magyar nyelvű oktató oldal van a neten. Ijenekre gondolok: [link]

Amikor már ezek mennek, utána neki lehet állni blogozni.

Amúgy, Több módja is van, alapból a blogmotornál is be lehet állítani,elvileg az Admin kezelőfelületen, és a forráskódba is be lehet illeszteni egyesével.

itt egy weboldal: [link]

2011. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!