Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet windows 7-en...

Hogy lehet windows 7-en megjeleníteni a keresőt?

Figyelt kérdés
Elvileg kéne lennie egy keresőnek a mapp jobb felső sarkában, de nekem nincs. A start menü minden program alatt sincs.
2011. jún. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A Start menüt ha megnyitod, alulra tudsz írni. Az a kereső...
2011. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most mondtam hogy nekem nincs kereső. Átküldjek egy print screent vagy elhiszed??
2011. jún. 2. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb katt a startra tulajdonságok.start menü testreszabás.itt álítsd be úgy ahogy a képen van [link]
2011. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

így volt és még mindig nincs meg.

ezt találtam más fórumon:

"1. Click on Start button, then select Control Panel -> System and Maintenance -> Administrative Tools, and double click on Services applet.

2. If you have User Account Control ON, if it asks for permission, click Continue.

3. Locate an service named Windows Search. Right click on Windows Search, and then select Properties.

4. Click on Start button to start the indexing service.

5. On the Startup Type dropdown box, select Automatic (delayed).

6. Click on OK button."

de nem tudom pontosan hol található ez a hely, mert a vezérlőpult-rendszer alatt nnincs adminisztrációs eszköz menü.

2011. jún. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!