Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le szokott fagyni a tálca,...

Le szokott fagyni a tálca, amikor a nethez akarok csatlakozni! De nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Régen ilyen nem volt! Ha nem próbálok csatlakozni a nethez akkor nem fagy le. Azóta van ilyen amióta valamit telepíteni akartam és lefagyott tőle a tálca és újrakellett indítanom a gépet.
2009. márc. 18. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 éve nekem is volt ilyen, de azt vírus okozta.

Mindenekelőtt ellenőrizd le a géped.

2009. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már multkor leellenőriztem! És semmitsem talált csak egy kémprogit amit leis írtott... Azt mondták nekem hogy lehet attól van hogy egy másik program elindul és az fagyaszthatja le!
2009. márc. 18. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd vissza a Rendszert a "valamit telepíteni akartam" előtti időpontra.
2009. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy a Hálózati kártya drivere sérült, attól a "valamitől". A driver újratelepítésével megszünhet a lefagyás.
2009. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké köszönök mindent!De amúgy az a "valami" az Utorrent volt...:S Volt az opciókba valamilyen IPv6 gomba és megakartam nézni hogy mit tud.. és akkor pedig lefagyott az egész gép! És utánna újraindítottam és ez történt. :S
2009. márc. 18. 22:04
 6/7 A kérdező kommentje:
őőő izé gomb.. nem gomba! :D
2009. márc. 18. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen de azt vmi program csinálta!:S
2009. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!