Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tiszteletem mindenkinek, Dual...

Richard Tóth kérdése:

Tiszteletem mindenkinek, Dual core- processzor?

Figyelt kérdés
engem csak annyi érdekelne hogy ha dual core- os a procim, akkor kilehet valahonnan deriteni hogy ha az eggyik része nem müködne? CPU #0 Intel (R) Core (TM) 2 CPU 6300 @ 1.86GHz,1862 MHz ez van a gépbe és ha megnyitom az everestel akkor a kihasználtság csak az 1 ik cpu ban látható, a másikba 0 nál áll a kihasználtság, szóval lehetséges hogy csak az 1 ik része müködik? A gép ujj. Elnézést a buta kérdésért nem értek az eféléhez, egyébként 1 giga ram van a gépben lehet hogy az is probléma?
2011. jún. 2. 20:48
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Csak teljesítmény igényes programoknál, dolgozik mindkét mag jelentősebb mértékben (főleg a ha optimalizálva is van az adott program a multi core procikra).


Csinálj egy rendszer stabilitás tesztet (az eszközök menüben van az Everestnél), ez meg fogja dolgoztatni mindkét magot.

2011. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pálinkás jóestét!

A feladatkezelőben(=task manager -> ctrl+alt+del) látod hogy melyik mag éppen mennyire terhelt.A két érték nagyjából megegyezik általában,legalábbis közel esnek egymáshoz.Ha az egyik 0 mindig, az gáz, ilyenről még ne hallottam, de lehet hogy rossz.Ha új akkor van rá garancia szal nincs gáz, vedd fel a kapcsolatot a bolttal,ki fogják cserélni ha tényleg rossz.1 giga nem túl sok, de nem is túl kevés,nem okozhat gondot.

2011. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát még pár giga ramot bele lehetne ereszteni.

De azért 0% mert nincs rá szükség. Indíts el egy video konvertálást, majd meglátod, hogy tekernek a kicsikék.

2011. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az Everest is jó ötlet, vagyis most már AIDA64.
2011. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!