Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kép retusáló, szerkesztő program Photoshopon kívül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
GIMP.
2011. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nagyobb programok nagyjából ugyanazt tudják, egy alap felhasználó valószínűleg nem fogja kihasználni a tudásukat egykönnyen.


A photoshop egyszerűsített, felhasználóbarátabb változata az elements. Van még paint shop pro (ha van még), a volt ulead photoimpact, most corel photoimpact, azt hiszem.


Ha ingyenesben gondolkozunk, akkor a gimp, a paint .net (bár ezt sokan nem tudják felrakni a .net miatt, pl én sem). Egyszerűbb programokból van egy csomó, én a photofiltre-t szeretem, a fizetős photofiltre studióval már egész jó dolgokat meg lehet csinálni, ahhoz képest, hogy milyen kis méretű, mostanában ezeket használom retusálásra.

2011. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy ,hogy melyik progival retusálod a képed,mert szinte mindegyikkel lehet . De ,hogy milyenre sikerül a kép ,az már nem a programtól függ,hanem a te tudásodtól.
2011. jún. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PhotoScape, Paint.NET, GIMP, Win7 Paintje.

PhotoScape: [link] - magyar

Paint.NET: [link] - angol

GIMP: [link] - magyar

2011. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!