Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali számítógép vagy laptop?

Asztali számítógép vagy laptop?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyiket éri meg jobban vásárolni:asztali számítógépet vagy laptopot?Nektek milyen van, és melyiket használják többen?

Köszönöm.


2011. jún. 4. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát laptop viheteed magddal asztali meg csak otthon :) tudod mobile laptop for ever shun
2011. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem elengedhetetlen, hogy hurcibáld magaddal, akkor asztali gép. Harmadáron kijön, tudod az igényeid szerint fejleszteni, és ha bármi baja van, sokkal olcsóbb javítani.

(tipikus amikor folyadék megy a billentyűzetbe: pc-nél 1500 egy új billentyűzet, laptopnál 60 ezer a javíttatás)

2011. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mindenre szeretném használni, játékra,letöltés stb.
2011. jún. 4. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Ja második vagyok, nekem laptopom van, mégpedig azért, mert kétlaki életet élek és mindkét helyen muszáj, hogy ott legyen. De gondolkozom, hogy lecserélem egy pc+netbook kombóra.
2011. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
MO.-n melyiket használják többen?
2011. jún. 4. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Hali

Hogyha játékra szeretnéd használni akkor mindenképpen asztali gép ugyanis egy használható játék laptop ára a csillagos eget súrolja és még akkor is ott a melegedős probléma meg a telep gyenge meg keveset bírja.Viszont ,ha prezentálni is akarsz hurcolni pps-t akkor inkább laptop.

Viszont javítás meg egyéb karbantartás költségesebb és macerásabb laptopnál egy sima gépnél meg csak lehúzod a kanócokat és kiviszed a szabadba aztán kompresszoral kifújod.


Nekem asztali számítógép van én magam tettem össze már 2 éve maximum grafikán visz minden játékot (kivéve gta4 és crysis wars)Ezenkívül nem volt soha semmi fennakadás.Szellőzés tökéletes..

2011. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Léteznek kisebb méretű PC-k is, ami szintén könnyen hordozható, fejleszthető, és nagyságrendekkel jobb mint egy laptop!


Nekem ilyen van!

Gépház: [link]

mATX lap: [link]

SFX mini táp: [link]


15cm széles, és 34cm magas az egész, és ... könnyű :)

Még egy kisebb kapacitású SSD-t tervezek bele, és hangja sem lesz!

2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez is kis asztali PC, már három éves, még nem volt vele gond. (Csak az enyémnek fekete a háza).

[link]

2011. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: tökmindegy, melyiket használják többen. Mindenkinek mások az igényei, aki okos, olyan gépet igyekszik vásárolni, ami az ő konkrét igényeit kielégíti. Ezért van pl. a kiscsajoknak rózsaszín nettopjuk, mert az az igény, hogy fusson rajta az msn meg a facebook, meg legyen csajos.

És ezért van asztali gépe annak, aki játszik, mert neki az a fontos, hogy minél jobban fussanak rajta a játékok. Egy gamer pc simán kerül 150-200 ezerbe, laptopban ugyanez alaphangon fél milla. És egy év múlva mehet a kukába.

2011. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Az asztali gépek ideje lejárt.

Ezen sokan fölháborodnak,pedig ez tény.

Sikeres ember már nem ad pénzt asztali gépért,ugyan úgy mint pl ahogy katódsugárcsöves monitorért sem.

2011. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!