Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hosszú "jobb klikk" menü...

Hosszú "jobb klikk" menü firefoxban, de hogyan?

Figyelt kérdés
Bizonyára találkoztatok már ti is azzal a jelenséggel, hogy (akaratlanul) az egérre kattintottatok (firefoxban) és egy hosszabb "jobb klikk menü" jött elő. nos érdekelne hogy ennek mi a neve? és hogyan tudnám ezt Szándékosan előhozni?
2011. jún. 7. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
pontosabban az egérre böktetek...
2011. jún. 7. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
jobb egérgombos menü, úgy tudod előhozni ahogy eddig is tetted, jobb egérgombbal :D
2011. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Látszik mennyire értetted a kérdést te gyökér. Nem az volt a kérdés hogy a jobb egér gombos menüt hogy tudom előhozni. hanem azt a "hosszú" bővített menüt...., ha meg nem tudsz normálisan válaszolni akkor ne is írj. kössz...
2011. jún. 7. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Talán mert nem jól fogalmaztad meg, te gyökér?

Esetleg arról lehet szó hogy a jobbklikkes menüben van egy kiegészítőnek menüpontja ami oldalra kinyílik?

2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem, én jól fogalmaztam meg. de leírom újra:


adott a Firefox. adott az egér. elbambulok a foxban, és véletlen meglököm az egeret és kattintok is, de mindezt véletlen, és csodák csodája, előjön egy menü oldalt (mert eddig még középen nem láttam) eg pontosan olyan menü mint az amit a megszokott "jobb klikk"-es módon kapsz meg, Csakhogy!! ez a monitor teljes magasságát elfoglalja. (nem hiszem hogy számít de leírom 21ˇés 1600x1200 ban használom) és ez a menü MINIMUM 25-30 soros. és akármily hihetetlen, még sosem sikerült ezt akaratosan "előcsalni" mindig akkor jelentkezik mikor nem számítok rá. Sőt mi több... reflex szerűen mellé is kattintok ballal hogy eltűnjön (ugyanis mint írtam véletlen történik) és eddig még Screenshot-ot sem tudtam róla csinálni. remélem érthető már hogy miért fogalmaztam szarul? mert k...ára nem tudom hogy mi ez, és azt sem hogy hogy írjam le hogy megértsék mások. ettől jobban nem megy. és elnézést ha megsértettelek, de az első válaszod egy oltári baromság volt, ami egyáltalán nem a kérdésemre volt válasz.

2011. jún. 7. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy milyen hosszújobbklikkről hablatyolsz itt összevissza ,mert nincs ilyen firefoxban,te sem tudod előhozni,csak fantáziálsz róla, egy vacak képernyőképpel sem tudod ezt az állításodat alátámasztani. Én arra gondolok,hogy elgurult a gyógyszered,és az Ezotéria rovat helyett,ide vakeráltad a mondókádat.
2011. jún. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam, nem kell válaszolni ha nem érted.. Bár csak a saját statodat rontod. mert minden szar válaszodra kapsz egy pirosat.
2011. jún. 8. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyél már egy fényképet róla,vagy felejtsd el a rögeszméd.
2011. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ennyire érthetetlen hogy lehet valaki? istenem. mondom hogy CSAK AKKOR TAPASZTALOM HA NEM SZÁMÍTOK RÁ. és reflex szerűen mellé is nyomok azonnal, ugyanis basztat hogy ott van... még mielőtt belekötnél, ez a másodperc tört része alatt történik
2011. jún. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!