Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Internetezés céljából hol...

Internetezés céljából hol lehetne jó és olcsó laptopokat venni? Nem szeretnék sokat költeni rá de azért tudom hogy 70ezerért nem kapok sehol. Illetve arra is kíváncsi lennék hogy milyen márkát ajánlotok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 00:33
 1/10 anonim válasza:

Notebook jó csak? Vagy akár netbook is? Nem tudom, hogy mennyire szempont a monitor mérete, de ha elég egy 10"-körüli is, akkor 70k körül - sőt, alatt is - vannak már nagyon pofás netbook-ok.


Ő például 70k alatt van, szerintem pofás. Netezés céljára tökéletes, szerintem. ( [link]

2011. jún. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

-_-"

A zárójelet töröld ki a link végéből, s úgy behozza. Bocsi...

2011. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha internetezés céljából szeretnél, akkor nem jó a netbook?
2011. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam már ezen csak ha már pénzt költök akkor már inkább egy kicsit még rádobnék és vennék egy laptopot.lehet én gondolkodom hülyén mert igazából ugyan az a kettő de szerintem az inkább megérné...SZERINTEM
2011. jún. 8. 00:52
 5/10 anonim válasza:
Igazad lehet; sokaknak nem jön be a netbook: túl kicsi a billentyűzet, túl kicsi a monitor, rossz a felbontás, stb. A helyedben én is egy laptopot vennék, csak gondoltam jó lehet számodra a netbook is. Laptopot viszont 70k körül jelenleg nehéz találni, bár szerintem fél éven belül már lesznek ennyiért is, mivel folyamatosan esnek az árak.
2011. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy annyit nem tudok várni:)

arra is gondoltam hogy veszek egy használtat csak attól félek hogy nehogy valami szar legyen vele ami később derül ki...bár sokan mondják hogyha a boltban megy akkor utána is megy

2011. jún. 8. 00:58
 7/10 anonim válasza:
Hát sok sikert. Vatera/teszvesz, vagy valamilyen aprós oldalon nézz utána egy jó kis használt gépnek, amit lehetőleg megbízható eladó ad el. Az még külön plusz, ha személyesen is tudod tesztelni. Így biztos ki tudnál jönni 70k alatt is. Jobbat sajnos nem tudok; de azért sok sikert =)
2011. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm majd igyekszem:)
2011. jún. 8. 01:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél használt IBM T60-at, pl. innen:

[link]

2011. jún. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tetszik az oldal tényleg van pár jó gép!köszönöm a linket
2011. jún. 8. 03:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!