Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fehér képernyő probléma?

Fehér képernyő probléma?

Figyelt kérdés

Mitől van az, hogy ha bekapcsolom a gépem nem tölt be a windows csak fehér képernyőt látom? Vagy van hogy látom a bootolás előtti képernyőt, de ott fagy be. De ez a ritkább, ilyenkor azt szoktam csinálni hogy jobban belenyomkodom a ramokat meg a vga-t, aztán a sata kábeleket is, és néhány perc huzavona után sikerül életre kelteni.


Ilyen problémám hál isten már nem volt vagy 2 hónapja, de tegnap újra elkezdte, ma reggel is ezzel szenvedtem.


Ötletek?

De az a vicc, hogy minden rendesen rá van csatlakoztatva.


2011. jún. 8. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:

" De az a vicc, hogy minden rendesen rá van csatlakoztatva. "


ja ,látszik... :-)

2011. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De tényleg, most is bekapcsoltam, és ugyan ez volt.

Nyomtam egy resetet és egyből elindult, de fogalmam sincs miért csinálja. Szóval most nem is nyomogattam, van hogy egy reset is elég, van hogy kiszedem megcserélem a két ramot az alaplapban és elindul, mikor mi. De nem értem

2011. jún. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!