Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltörték a karakteret egy...

Feltörték a karakteret egy játékban, és új jelszót csináltak, aminek a végén ilyen: " jel van?

Figyelt kérdés

Tehát a jelszavam most ez: 123" . Na most ezzel az a bajom, hogy nem engedi megváltoztatni, mert azt írja ki, hogy a régi jelszó rossz, amikor ezt írom be: 123"

tegyük fel:


Régi jelszó: 123"

Új jelszó: valaki

Új jelszó megerősítése: valaki


Le oké-zom, de újra csak ez: A régi jelszó rossz!


2011. jún. 13. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért mert: nem az a jelszó.

ennyire hülye nem lehetsz...

2011. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Dehogynem ez a jelszó, ezzel lépek be a karakterbe.

felhasználónév: ...

jelszó: 123"


de érdekes, hogy amikor meg akarom változtatni, akkor nem engedi.

2011. jún. 13. 00:17
 3/11 anonim ***** válasza:
wow?
2011. jún. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
honnan tod, h ezt a jelszót csinálták?:D
2011. jún. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az egyik jóindulatú ismerősöd, aki eddig is tudta, vagy sejtette, esetleg mostanában derítette ki a te jelszavadat; na szóval, hogy ő garázdálkodik a karaktereddel? Mert amúgy, ha valaki csak a felhasználó, vagy karakter-nevedet ismeri, nem következtethet egyből a jelszavad utolsó három karakterére - jelen esetben: "123".

Azért mondom, mert én is ismerem az néhány haverom jelszavát (egyszerűen azért, mert túl egyszerűek (a kódok is, meg az arcok is:)) és én is szoktam "néha!" garázdálkodni a fiókjaikkal, felhasználóneveikkel - viszont, ha nem ismerném a formákat eszembe se jutna kipécézi egy vadidegen felhasználót, s próbálgatni az esetleges jelszólehetőségeket...

Kérdezd körbe a haverjaid, és amelyik furcsán kezd viselkedni, vagy elmosolyodik, az lesz a ludas. (Ha tévednék; hacsak nem valami ideiglenes probléma a szerveren, s tényleg egy profi hekker áll a háttérben, akkor sajna nem sok mindent tudsz tenni..).

2011. jún. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs, bocs, hülye vagyok!!! :)

Most jutott el az agyamig, mi a kérdés... De előbb tisztázzuk, hogy az (123) végén a (") jel is a jelszavadhoz tartozik, vagy csak azzal akartad jelezni, hogy az (123) csak a jelszavad utolsó három karaktere?

Mert, ha az idézőjel (") is a jelszavadhoz tartozik, lehet, hogy a játék szervere anno még engedélyezte a speciális karakterek használatát a belépőkódok létrehozásánál, mára viszont már lehet, hogy ez nem lehetséges.

Ha az idézőjel nem a jelszavad része, akkor viszont én sem értem, hogy hogyan tudsz egyszer belépni ugyanazzal a kóddal, amit később nem tudsz megváltoztatni. Lehet, hogy ideiglenes probléma, ha nem, hát... akkor dasvidaniya...

2011. jún. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, " a jel is a jelszó része, amivel beléptem. Én sem értem, hogy mi lehet a baj. Tehát a jelszavam: 123"
2011. jún. 13. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen szörnyű probléma... :ASD
2011. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 duckman88 válasza:
ez most mejik játékon van XD hüej kérdééés
2011. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 duckman88 válasza:
ja és mi a kari neve?
2011. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!