Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a DOS-os...

Mi a neve annak a DOS-os játéknak ahol egy piros autóval kell menni felülnézetben és akadályokat kell kikerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy régi DOS-os játékot keresek aminek sajnos nem tudom a címét.

A demojával játszottam még nagyon régen amit a 101 the only best games nem tudom melyik kiadásában volt demoként. Az a cd sajnos már nincs meg


A játék demojában egy kis piros autót kell irányítani felülnézetben és mindenféle akadályokat kell kikerülni pl: olajtócsa síneken áthaladó vonat keresztbemenő forgalom beszakadó föld, kövek stb. Érméket lehetett felvenni illetve lehetett repülni is benne.


Az introja olyan volt hogy előtérben volt egy kis képernyő abban ment egy piros meg egy kék autó háttérben meg piros-fehér kockás zászló volt és ment valamilyen rock zene


Aki tudja kérem írja le a címét, előre is köszönöm


2011. jún. 13. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!