Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra tettem a gépen a windows-...

Újra tettem a gépen a windows-t és eltünt a DVD meghajtóm. Sajátgépbe nincs, de reagálni sem reagálni sem reagál semmire. Mikor végeztem a formázásal, az alaplapon lévő elemet kicsit kivettem mert uj ram-t kapott a gép. Talán ez lehet a baj? Vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Kétszer irtam h reagálni ,bocsi :D
2011. jún. 15. 07:26
 2/6 bix ***** válasza:

sajátgép jobbegérgomb kezelés tárolás lemezkezelés helyi


ha itt nem látod akkor nézd meg hogy be van e dugva rendesen, és hogy biosban amikor indul a géped akkor látszik e

2011. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy SATA meghajtóról van szó. Azt tudom hogy az IDE -be 2 kábel kell . De a sata-ba csak 1? A piros sata kábel be van dugva . Kellene egy táp kábel is neki?
2011. jún. 15. 08:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem amit mondtál de nem látja a Lemezkezelésnél csak a vinyókat . Amikor indul a gép , vinyókat látja ki irja . Felülre pedig vlmi ilyet ir h Pri.Slave Disk : LBA,ATA . Ha ez lenne a dvd meghajtó akkor ezek szerint látja .
2011. jún. 15. 08:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Táp is kell neki.
2011. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösszi . Már jó is . csak hülye voltam és nem kötöttem be a táp kábelt : DDDDDDD
2011. jún. 15. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!