Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom engedélyezni a...

Hol tudom engedélyezni a "vendég fióknak" a nethasználatot?

Figyelt kérdés
Csináltam egy külön fiókot a (lejelszavazott) rendszergazdai mellé, hogy anyum ne nézegesse a dolgaimat, viszont a vendég fiókkal nem lehet csatlakozni a netre. Leírnátok jó részletesen, hogy hogyan kell a vendég fiókban is engedélyezni az nethasználatot? =)
2011. jún. 16. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell osztani. A net ikonjára kattintva nyisd meg, Tulajdonságok, Biztonság, Megosztva XY néven. Meg kell osztanod a böngészőket, a levelezőt, mindent, amit a neten használni akar. Mindezt Rendszergazdaként tudod beállítani.
2011. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is ezen a részén keresgéltem, de nem találtam ilyesmit a megosztás funkción belül, ezért a vendég fiók jogát módosítottam rendszergazdáéra, és így már minden oké. :D


De köszönöm hogy foglalkoztál velem. :)

2011. jún. 16. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Windows tűzfalán kell engedélyezni! Akkor is, ha külső tűzfal, vagy komplex védelem van azon a gépen.
2011. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!