Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy én a market....

Tudakoznivágyó kérdése:

Mért van az hogy én a market. Androidt.com-on felregisztáltam egy gmailes email címmel de mégsem akar letölteni mert azt irja hogy : There are no Android phones associated with this account. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs az accountodhoz androidos mobil társítva
2011. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google Chrome forditása:

[link]

Sok felhasználó próbál letölteni apps az új Android Market Weboldal néznek szembe zavaró hiba nem tudnak múlt (megvan a megoldás).

Amikor válasszon ki egy alkalmazást telepíteni ők találkoztak egy üzenet mondás "," nincsenek Android fiókhoz tartozó.Kérjük, jelentkezzen be egy másik számlára. "

Ha megvan ugyanaz a probléma (ez érinti mind gyökerezik és nem gyökerezik felhasználók), megvan lépésről-lépésre megoldást kellett volna ha letölti alkalmazások és játékok a piacon honlapján nincs idő:

Jelentkezzen be [link]

Kattintson a Saját fiók

Kattintson helyreállítása Jelszó

Adja meg a jelszót (érvényesíteni, hogy te vagy)

Az SMS rész:

Kattintson a Szerkesztés gombra

Ha a telefonszám van - távolítsa el a telefonszámot - ha a szám nem létezik, folytassa a 6. lépéssel

Kivéve

Kijelentkezés

Jelentkezzen vissza, menjen vissza ugyanazon a lapon, szükséges -, vagy ha kéri:

Írja be és mentse a telefonszámát

Kijelentkezés

Jelentkezzen be [link]

Kattintson a Saját fiók Market

Kattintson a Beállítások fül - a telefon most jelenik meg!

Köszönet EarlyMon a AndroidForums , aki nyomon le a megoldást , és hegyű minket ... ha da ember!

2011. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Gmail-os postafiókot sem sikerült elsőre beállítani androidos mobilon, mint kiderült, a webes Gmail postafiókomban Beállítások, POP/IMAP hozzáférésnél be kellett jelölni az IMAP-ot. Mindent a webesen kell beállítani, pl. Accountban.
2011. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hogy tudok androidos mobilt társítani az accountomhoz???
2011. jún. 20. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!