Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha operációs rendszert kapok...

Ha operációs rendszert kapok a laptopomhoz mikor megveszem az már rá van telepítve vagy nekem kell? Elnézést a kérdésért ha lehet flegma, lenéző válaszokat ne írjatok.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
már rá van téve
2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajta kell legyen.
2011. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor eredeti cdt nem is kapok hozzá?
2011. jún. 20. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy kinél,hogy van de én 2 éve vettem 1 MSI-t amihez vista volt,amikor bekapcsoltam (cd nélkül) elindult a telepítő és szépen felment(de még máig nem értem,hogy hogy),de adtak hozzá cd-t is.

De amúgy ez benne van állt. a notik leírásában,hogy milyen op.t adnak hozzá.(vameikhez semmilyet)

2011. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elméletileg csak egy recovery lemezt kapsz, önmagában nem kapod meg az oprendszert, viszont elméletileg ha van sajátod, akkor visszakérheted az árát, de ez elég macerás
2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15.6 HD, Intel Core i3-380M 2.53GHz, 4GB, 500GB, DVD-RW, Intel GMA HD, Win 7 Hprem 64bit
2011. jún. 20. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem muszály lemezt kapnod hozzá, a rendszer bele van építve a legtöbb mai gépbe, csak nyomsz egy F2-őt vagy mit az indításkor és újrarakja magától a rendszert, recovery miatt meg úgyis hisztizik majd a Windows, amíg ki nem írsz egyet magadnak. :)
2011. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!