Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem az ingyenes...

Letöltöttem az ingyenes Battlefield Play4Free-t. Első este kipróbáltam , nem volt semmi baj. Másnap viszont szépen laggoltam . Olvasgattam fórumokon hogy sok embernek ez van. Van erre valami patch? Javítás? Vagy csak a szerver laggos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 09:58
 1/5 TinyPin válasza:
egyelőre csak a szerver ilyen remélem megcsinálják
2011. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az a megoldás, hogy megveszed az eredeti játékot egy boltban és normális Battlefield EA account-ot csinálsz magadnak.

Nem bonyolult, csak ki kell neked is fizetni azt a pénzt amit mindenki más is kifizet, azért amivel emberek hónapokat dolgoztak.

Ha ez megvan le kell töltened az EA.com ról a frissítéseket és minden, még felmerületlen problémád megoldódik!

Továbbá olyan, hogy "lagos" szerver nincs. A neted csóró és a ping nagyon magas amiért a punkbuster autokick miatt kidob. Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de magyarországról érdemes európai szerverek között keresgélned,de EA account nélkül nehezen tudsz interneten játszani.


Tisztelettel: Málek Péter

2012. júl. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hapcell válasza:

Kedves Málek Péter

Ha nem tudnád a Battlefield Play4Free ingyenes játék.

Nem hiszed el?Itt a az oldal: [link]

2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nincs
2013. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg alapból battlefield play 4 FREE
2013. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!