Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától ki printel a gép...

Magától ki printel a gép képeket valamiért. Mért? Egyszer csak véletlenül meg nyomta, msn ezés közben a ctr+v-t és be másolt egy facebookos levelezést, de pl mást is, csak a háttér képem meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Szóval magától néha ki printel a gép képeket, paintbe is be tudom másolni. De nem értem, hogy mért? Valaki valami segítség?
2011. jún. 21. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megnyomtad a PrtScr (printscreen, képernyőmentés) gombot, akkor az éppen látható képernyőtartalmat megjegyzi amíg újból meg nem nyomod, vagy kikapcsolod a gépet.

Ez a tartalom beilleszthető képként a CTRL+V billentyűkombinációval, vagy a Beilleszt paranccsal.


Próbáld ki nyugodtan.

2011. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztába vagyok!

De nem én nyomtam meg... magától menti ki a képet valami dolog folytán:S Nem értem.... És csak néha. pl két naponként egyszer amikor gondol egyet... és mostanábbam már meg szoktam nézni, hogy megint ki mentet e magától képet, szóval meg nyomom a ctr+v-t a paintbe.. és sajnos van amikor megint be másol egy számomra, teljesen rejtélyes módon kimentet képet...

2011. jún. 21. 18:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, arra is, hogy valami program fút a háttérbe amit más üzemeltet,(bármilyen paranoiásan is hangzik)és ki ment néha képeket neki nem tudom... igazából csak zavar, hogy mért és hogyan..
2011. jún. 21. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a nyomtató driver-ét reinstallálni (bár gondolom ez nem segít, de hátha).

Ha meg van osztva a nyomtató, akkor ne oszd meg többé.

Futtass a gépeden víruskeresést, és vírusirtást.

Tégy fel tűzfalat.

Ha ezek egyikétől sem javul a helyzet, akkor telepítsd újra a gépet.

2011. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.. most is futtatok egy vírust keresést de semmi... valószínűleg újra telepítés mellet döntök..
2011. jún. 21. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!