Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Call of Duty Black Ops...

Milyen Call of Duty Black Ops FPS növelő trükköket tudtok, ami használ is valamit?

Figyelt kérdés
Küszködök a játékban az FPS - el, föleg robbanásoknál meg ilyeneknél kellene több ... (eredetis vagyok)
2011. jún. 22. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Miket próbáltál? A játékban már mindent minimumra vettél?
2011. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még igazán semmit sem próbáltam, minimumra sem vettem éppen mindent, mert úgy nem lenne élvezetes a játék ... a shadowod, sync - et meg ilyeneket természtesen kivettem ...
2011. jún. 23. 07:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy játék nem attól élvezetes, hogy szép. Persze nem hátrány az sem, de akkor sem attól lesz jó.


Keress rá a projectlasso nevű programra, ezzel esetleg tudsz egy kevés erőforrást a játékhoz átcsoportosítani, talán segít egy picit.


Amúgy meg felbontás csökkentése, részletesség csökkentése, stb...

2011. jún. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet te így látod, de én nem ... Szerintem ha egy játék grafikája le van húzva, úgy már nem élvezetes, ráadásul ilyen lövöldözős játékokban fontos a jó grafika. A programra meg rákeresek, és leírom a véleményem :)
2011. jún. 23. 09:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Végülis amit evvel a programmal meg tudok csinálni azt feladatkezelővel is elérem, úgyhogy semmi haszna ...
2011. jún. 23. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg tudod, csak ezzel hatékonyabban.


Szöveget is lehet írni a jegyzettömbben, meg lehet használni szövegszerkesztőt.

2011. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!