Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy használjam? (laptop...

Hogy használjam? (laptop akkumlátor)

Figyelt kérdés

Ma vetttem egy Lenovo SL510 laptopot. Szeretném megkérdezni, hogy hogy használjam, mármint az akksiját.

Meddig töltsem? Itthon akkumlátorral vagy hálózatról használjam? Hogy jobb neki?

A könyve semmit nem ír erről...


2011. jún. 22. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
otthon inkább vedd ki az akksit és hálózatról játszál. De majd az akksit merítsed le teljesen majd töltsed fel 1 használatkor
2011. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk itthon van egy laptop, szinte folyamatosan hálózatról megy, 1-2 havonta lemerítem. Kb. 2 éve van meg, a körülményekhez képest nem sokat csökkent a kapacitása.
2011. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja igen, én is hálózatról használom, "nem sokat csökkent az akkumulátor kapacítása".... most úgy kb 2 percet bír. Vedd ki az akkumulátort, ha nem használod. lehetőleg feltöltve tárold, nem túl meleg helyen.
2011. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben...

Köszii a válaszokat! :)

2011. jún. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!