Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az MSI laptop megbízható?

Az MSI laptop megbízható?

Figyelt kérdés

pl.: [link]

Ezt a laptopot néztem ki. Valaki azt mondja, hogy az MSI jó, a másik azt, hogy nem.


2011. jún. 22. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt de nem megbízható. Megcsalt :(



Megbízható...attól függ mire. Játszani nem fogsz rajta, de nagyon jó üzleti gépeik vannak.


Ja, és szar a linked.

2011. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A DELL laptop megbízható.
2011. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki non-stop használja a középkategóriás msi laptopját(ne kérdezd milyen) aztán hallottam már megsült és egyébb msi laptopokról, én igazából inkább egy kicsit több rosszat hallottam mint jót, de mint ahogy az szokott lenni az nem újság ha megy probléma nélkül, tehát a rossz hír gyorsabban terjed. Szerintem ha van rá akkor lenovo, de a dell is tökéletes. Igazából a hp-t nem ajánlom meg a fujit.
2011. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elfelejtettem beleírni hogy az amit állandóan használnak hiba nélkül üzemel.
2011. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem 3 éves a laptopom, msi

szegényt félévesen összetörtem kicsit (sok cuccom volt lecsúszott a vállamról a táska és lebucskázott egy lépcsősoron, megrepedt a monitornál a külseje + behorpadt az egyik sarka) gond nélkül működik azóta is, minden nap használom, napi 12 órában kb.


ami gondok vannak vele:

könnyen melegszik


a hangszóró félév után(még az esés előtt) tönkrement (megtört a vezeték, ahogy átvezették a monitorba), ez különösebben egyébként nem zavar, ha zenét hallgatok amúgy is külső hangszórót vagy fülest használok


nemrég tönkrement a dvd-olvasó (lehet csak érintkezési hiba, de most nem fogok vele foglalkozni, nem szoktam sokat használni)


összességében én tökéletesen elégedett vagyok vele, de elég sok a negatív tapasztalat mások részéről, így ha most kéne vennem nem biztos h msi-t vennék, bármennyire is imádom a gépem


általános vélemények alapján dellben vagy ibmben (szigorúan business kategória) gondolkodnék + személyes tapasztalat alapján msi, persze van még pár amin elgondolkoznék, de ez a 3 a fő esélyes nálam



ui: ha valahol értelmetlen/ronda megfogalmazás az a kialvatlanság hibája

2011. jún. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

még kieg az előzőhöz:

tudok rajta játszani gond nélkül, eddig 2 játék nem futott rajta: vampire the masquareade bloodlines és bloodrayne2


ez persze nem jelenti azt, hogy minden más játék fut rajta tekintve, hogy nem vmi sokat játszom

2011. jún. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!