Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a gép A BIOS sem...

Svwilly kérdése:

Nem indul a gép A BIOS sem jön be. Pörögnek a ventillátorok, video kártyákat cseréltem, procit cseréltem elemet kivettem és vissza. Semmi eredmény. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát ott bizony komoly hardveres probléma van, más monitoron nézted már (működik a monitor)?
2011. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Táp vagy alaplap csere lesz.
2011. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Másik monitorral is próbáltam.Mind kettő monitor jó.A tápból 12v kijön terhelve is
2011. jún. 25. 11:30
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg alaplap. Sajnos nem olcsó játék.
2011. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
asus p4t533-c Eddig bírta.Nagyon jó volt 7évig
2011. jún. 25. 12:06
 7/21 anonim válasza:

RAM-ot nézted? egyik ismerősömnek dettó ez volt a problémája én is kivettem vidkaritól kezve mindent és amikor a RAM-ot vettem volna ki vettem észre h nincs rendesen a foglalatban.Visszapattintottam,működött.

Van rajta midi hangszóró? nem csipog? Amikor bekapcsolod a gépet a ház oldalát leszedve hallgast h nincs-e tompa kattogás mintha folyton újraindulna.Nem feltétlen kell rögtön alaplapcsere.

2011. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

És ha ez az ocsmány trójai bénítja?

[link]

2011. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szia! szerintem próbáld meg egyetlen ram modullal, kössed le az összes usb-s dolgot meg ami nem kell, csak monitor, táp meg ps2!-es egerek, ha így sem megy akkor süssed ki a bios;) üdv^^ ha kell segítség akkor privben nyugodtan kérhetsz:) sok sikert!
2012. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja és ne feledd, hogy a jumperelés is fontos! sok alaplap nem indítja még csak a BIOS-t sem ha ütközik 2 meghajtó pl... ;) ha van alaplapi videókari akkor arra kössed át a monitort és vedd ki az összes pci kártyát is, a másik, hogy nézz rá a kondikra is, ha nem púposak akkor életképes az alaplap;)
2012. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!