Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a titkosított...

Madmax04 kérdése:

Hogyan lehet a titkosított mappát feloldani?

Figyelt kérdés

A számítógépemen titkosítottam egy mappát egyéb okokból!

Sajnos meghibásodás végett újra kellet telepíteni az operációs rendszert de viszont az a bökkenő hogy most már nem engedi megnyitni a mappát mivel a regisztrációs kulcs elveszett!

Tudna nekem valaki segíteni hogy hogyan lehetne hozzáférni a mappához ill. a tartalmához?Am SP3 Windows van a gépen!


2011. jún. 26. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
bruteforce-val eltarthat 2 évig is a törése
2011. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány biten titkosítottad. Amúgy véleményem szerint a mappa tartalmának már búcsút mondhatsz. Mert ha elég erős volt a titkosítás, akkor 200 év sem lesz elég a bruteforce technológiának...
2011. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az nem hangzik jól!!

Pedig nekem nagyon kellenének a mappában lévő információk!!

Az erősségről meg annyit hogy jobb egér/Tulajdonságok/Speciális és titkosítás...ennyit csináltam vele!!

Erősséget meg ilyeneket nem állítottam rajta!!

Azért meg nézem ezt a programot!

Minden ötletet szívesen fogadok!:)

2011. jún. 26. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a windows saját titkosítását használtad, akkor minden bizonnyal búcsút mondhatsz a mappádnak...
2011. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne mááár!!:(

Csak van valami megoldás!!??Vagy nem?!

Am a bruteforce sem vált be de azért köszönöm az ötletet!

2011. jún. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!