Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 HETE vettem egy Technika...

2 HETE vettem egy Technika márkájú vezeték nélküli bilentyűzetet + egeret (egy csomagba) és nem tudom miért de az egér az 4 nap múlva meg adta magát és most meg a bilentyűzet! Mit csináljak mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 13:24
 1/3 lindmayer ***** válasza:

esetleg valami zavarja az egér frekvenciáját, szokott rajta lenni egy gomb, amivel át lehet tenni más frekvenciával

tönkrement az elem

ha másik gépnél is rossz, akkor vidd vissza ahol vetted, és garanciával még kicserélik(ha újonnan vetted)

2011. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a gond az, hogy amikor elromlott, nem vitted vissza...most fogd a számlát és vidd vissza a tuskóba...
2011. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elemes vagy akkus? Fel van töltve? Én azért nem szeretem a vezeték nélküli cuccokat mert "megadják" magukat. Páromnak volt egy 2 ceruza akkus logitech egere, de 2 hetente megadta magát (elemcsere/töltés egy idő után kiborító)...max fél év múlva ment is a levesbe, hogy ez nem kell. Persze vannak okosabb/jobb megoldások is, de azok akik közvetlen a gép közelében ülnek jobban szeretik a vezetékes cuccokat szerintem.
2011. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!