Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3 Laptop közül melyiket...

Maraid kérdése:

3 Laptop közül melyiket válasszam? Acer Aspire 5750G-2634G75MN. Dell Inspiron N5110. Asus K53SV-SX260D. (pontos linkek alul)

Figyelt kérdés

Szeretnék mostanában venni egy laptopot, körülbelül tudom is, hogy milyet de kéne segítség.

Ami nekem fontos az az intel i7 és a videókártya, na meg hogy 200 körül maradjon.


1. [link]

Ebben tetszik a Multi-gesture touchpad, viszont nem hallok túl sok jót az Acer márkáról.


2. [link]

ennél nagyon nagy előny, hogy van neki 8 giga memóriája, viszont nincs benne a gt 540-es videókártya, nem tudom pontosan mekkora a különbség. (olvastam, hogy nem sok változtattak csak megnövelték egy kicsivel az órajelet. valaki tapasztalat?)


3. [link]

Az Asus-okról kevés rosszat hallok és ebben ott van az a 400 Mhz-es +turbo boost ami nem kevés.


Ezekről lenne szó, köszi a választ előre is.


2011. jún. 27. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 200-at akarsz kolteni laptopra, akkor szerintem legyen a cucc megbizhato, vagy legalabbis garantalt, ezert en a Dellt ajanlanam elsosorban a 3 ev garancia miatt. Igaz kicsit gyengebb benne a video, de nem olyan veszes a kulonbseg.
2011. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz! Én is rá gondoltam, dellekről nem hallottam rosszat eddig. De várok további véleményeket is.
2011. jún. 27. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

dell :)


bár asus párti vagyok

2011. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Dell Inspiron N5110, nagyon jó.
2011. jún. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz nektek is, elég egybehangzóak a válaszok, remélem nem jó lesz a Dell :)
2011. jún. 29. 07:41
 6/6 anonim válasza:

én például a k53sv-t használom

tökéletesen meg vagyok vele elégedve

bár csak corei3, de még nem akadt egy játék se amivel high-on ne tudtam volna játszani átlag 30 fps-sel

najó crysis 2 (25 fps)


deus ex human revolution high dx11 30+ fps

2011. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!