Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem "látja" a gépem az...

Miért nem "látja" a gépem az egyik meghajtómat?

Figyelt kérdés

Összesen 3 vinyóm van, de az egyiket nem ismeri fel valahogy a rendszer.

Már két gépben volt ez a vinyó, de egyik se jelezte ki semmilyen formában sem, így aztán használni se tudom

( hiszen nem tudom elérni ), pedig fontos lenne.


2009. márc. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a fájlrendszert nem ismeri fel. Nézd meg a Sajátgép: Jobb klikk-->Kezelés-en belül a Lemezkezelés pontban, ott szerepel-e a meghajtó.

Ha ott látszik, akkor a kérdés, a fájlrendszer meg van-e rajt. Ha nincs, akkor az adatot, ha van rajt, a GetDataBack progival le tudod menteni. Utána pedig kialakíthatod a partíciókat/fájlrendszert. De ez formázza is a vinyót.

2009. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utána néztem, de továbbra sem látja - pedig maga a vinyó nem sérült, semmi baja sincs, ez biztos.

Ezt a bizonyos GetDataBack - et hol találom?

2009. márc. 26. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

*****


Da ha a Lemezkezelésnél sem látja a gép, akkor szerintem ez sem fogja.


BIOS-ban nézd meg (rendszerindításkor, amikor a memóriát számolja a gép, akkor kell - legtöbb fajta gépen - a Del gombot megnyomni.


Ha ott sem sikerül rábukkanni, akkor valószínű bemondta az unalmast az a winyó...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!