Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni használtan...

Megéri megvenni használtan 15ezerét egy Fujitsu Siemens Pockett Loox N560 PDA-t?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
15ezer?MEGÉRI
2011. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem nem, még 10 eFt -ot sem ér. Nekem haverom kölcsön adott egy Sima N500 -ast. GPS -nek szerettem volna használni, de egy vedér fost nem ért. Vagy tíz perc volt míg megtalálta a műholdakat és bepozicionálta magát, és után marha hamar elvesztette a GPS jelet. Elég volt neki egy kisebb fa is. És kapcsolója is sz*r volt a zsebembe is feszt bekapcsolt.

Ha belegondolsz, 18 eFt -ért mát olyan GPS -es PNA -kat veszel (pl.:Wayteq), amiknek közvetlen hozzáférése van a Windows CE rendszerhez, így gyakorlatilag azt telepítesz fel rá amit akarsz, így semmi nem különbözteti meg a PDA-tól.

Amúgy nekem most egy Wayteq x850 -esem van, hardveresen simán felülmúlja az N500 -ast. Még bent a szobába is röhögve 20-30 másodperc alatt megtalálja a GPS jelet, és után nagyon nehezen veszti el, még esőben is navigál. ;)

2011. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezekben a külyükben van Wifi, bluetooth, infra ? Vagy csak gpsnek használhatók ?


Köszi a válaszokat : )

2011. jún. 29. 17:48
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Az én kölcsön PDA -ban (N500) csak infra volt. Az N560 -asról pl itt olvashatsz részletesen:

[link]


Amúgy azzal a kifejezéssel "hogy GPS-nek használható" vigyázni kell, mert nálam bebizonyította hogy nem használható.

Amúgy van benne Pocket Office is, de nyilván nem PDA-n fogsz szöveget szerkeszteni meg táblázatot kezelni.

Szerintem sokkal jobban jársz újonnan egy PNA -val.

2011. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!