Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt (youtube.com/watch?...

Ezt (youtube.com/watch? V=k0DBJ5f86pc) valaki letudná tölteni nekem, mert a Vdowloader nem engedi

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Letöltőprogramok garmadája - egyik jobb, másik kevésbé


[link]


OFF



Hosszú liknért k* anyázd a GYK mod rendszerét (ahogy most én teszem), mert nem engedett bit.ly-n rövidíteni...


ON


Én a Koyote Free flv Convertert ajánlom, lassan 5 éve nem csalódtam benne.

2011. júl. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Koyote Free flv Converter? 5 éve nem csalódtál? és a programot mióta használod? (:

ne haragudj de nem vagyok híve az olyan programoknak aminek a nevében szerepel a "free", a "converter" és egy fájlformátum kiterjesztése

(ha - esetleg - a minősége átlépné az általában tapasztalt igen alsó határt, akkor is csak egyetlen egy fájlformátum konvertálására lenne alkalmas, nem beszélve arról, hogy általában ezek az ffmpeg/MEncoder ingyenes parancssorból futtatható programot használják a megfelelő paraméterekkel)


használd a downloadhelper nevű firefox kiegészítőt

[link]


konvertáláshoz pedig a super nevű ingyenes programot (ez legalább "bevallja", hogy milyen más segédprogramot használ, bár a letöltőoldala és a kezelőfelülete enyhén szólva is nagyon szar)

[link]

2011. júl. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy tudnál letölteni,ha még egy vacak linket sem tudsz idetenni,úgy,hogy az legalább kattintható legyen...
2011. júl. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy szóval nem mondja, hogy le akarja tölteni, csak azt akarja, hogy _mi_ töltsük le neki.

ehhez egyáltalán nincs szüksége sem a letöltőprogramok ismeretére, sem a kattintható linkek készítésének az ismeretére

2011. júl. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!