Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudjam milyen alaplapom...

Honnan tudjam milyen alaplapom van?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ezt az aidát, meg azt az everestet, de csak ennyit ír ki arra, hogy alaplap tulajdonságai: azonosító egy hosszú számos-betűs sor, neve ismeretlen. Más nincs. Ezzel nem sokra megyek, ugye? :(
2011. júl. 1. 23:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szedjem szét és nézzek bele? Sík hülye vagyok a gépekhez, újra kellett raknom a windowst, most nem látja a hálókártyát meg egy két dolgot, kellene a driver hozzá gondolom, de van itt vagy 10 féle CD, halvány fogalmam sincs melyik kellhet hozzá, szerintem amúgy egyik sem...
2011. júl. 1. 23:50
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Leszeded az oldalát és amit látsz ill. olvasol rajta az írd le ide :)

üdv

2011. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

próba: [link]

de ha leveszed a gép oldalát rá van írva az alaplapra.nyilván nincsenek fent a megfelelő driverek ezért nem ismerték fel az általad említett progik.

2011. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a CPU-Z tud-e rá mondani valamit.
2011. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálom szétszedni, még jó, hogy két gépem van, többet nem nyúlok hozzá egyedül, remélem meg tudom csinálni. :) Köszönöm!
2011. júl. 1. 23:54
 6/16 A kérdező kommentje:
Oké, olyan van, hogy gigabyte?
2011. júl. 1. 23:58
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen van de még kell valaminek utána lenni betű és szám
2011. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gigabyte GA-M61PME-S2. Gondolom a gyártó honlapjáról tudok majd valamit letölteni, ugye? És akkor elvileg megoldódna a hálókártya problémám? Aki összerakta nekem, azt felhívtam, de csak annyit tudott mondani, hogy nem emlékszik, hogy vett volna külön, szerinte "integrált" van. Én meg nem bírok heteket várni, hogy megnézze, jobban szeretem azt a gépet, megpróbálom helyrehozni. :S
2011. júl. 2. 00:04
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Parancsolj :)

[link]


És a driver [link]


csak ki kell választanod a megfelelő drivert az op rendszerednek

:))

2011. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm, köszönöm! Remélem annyira már nem vagyok gyökér, hogy ez sem sikerül. :)
2011. júl. 2. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!