Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen stratégiai játékokat...

Milyen stratégiai játékokat tudtok ami elmenne (viszonlag jó grafikával, akadás nélkül) ezen a gépen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 2. 12:25
 1/4 sZeReNcS ***** válasza:

Talán Roma-Total war ... A Total War sorozat szerintem nagyon jó stratégiai játék , bár azért van benne akció is.

Ahogy elnézem fél Gb ram elég kevés ...

Esetleg online sakk ? xD

2011. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz az előző bunkóságával.

Medieval total war (1. rész!)

Shogun total war (1. rész)

Rome total war

Age of empires 1-2

Stronghold crusader és Stronhgold crusader legends

Ezek mind angyon jó stratégiai játékok, nekem sok játékélményt hoztak és néha még ma is előveszem őket.

ha esetleg bővíted a géped akkor még: medieval 2 total war, Age of empires 3

2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sZeReNcS ***** válasza:

Miért bunkóság a sakk ?

A memoriával kapcsolatban meg igazam van ...

Na de hogy ne offoljak:

Először mindenképp a Roma-t próbáld ki , szerintem az hatalmas játék , és nem is foglal sok helyet.

Ha bejön az ilyesfajta game , és jobb grafikát gondoltál akkor medieval2.Ez is nagyon hangulatos , nem is olyan nagy gépigényű , tehát egy kis költekezéssel futna szaggatás nélkül is ,talán.

2011. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Online sakkhoz majdhogynem már gép sem kell.

2, ahhoz hogy a medieval2 tw-vel tudjon csatázni is valaki, szaggatás nélkül kell egy 256-os videókártya és 1gb ram is (128mb-snél tök m1 milyen, catázni nem tudsz csak a kampánytérképen menedzselni.)

és kellene még egy 2ghz-s proci is.

Ha régifajta a gép, akkor ez a felújítás elég sokba is kerülhetne.

2011. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!