Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Biztos hülyeség de ncoren le...

Biztos hülyeség de ncoren le akartam tölteni egy filmet és mindenki veszekedett hogy HD filmet mivel lehet lejátszani. Ezek szerint sima media playerrel nem megy? Csak mert nekem elindult. Vagy akkor nemrendes HD-ba nyomatja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj inkább:

-VLC Media Player-t vagy

-Media Player Classik Homa Cinema


Ezek mindent jól elvisznek és fényévekkel jobbak,mint a sima Media Player.(Amúgy formátumtól függ,hogy a sima media player elviszi-e,mivel csak pár darabot visz,az álltalam ajánlottak meg szinte mindent)

2011. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hülyeválasz ***** válasza:

most oszinten, kell ez?

a kovetkezo okos kerdes az lesz, hogy hova bujjak, ha jon kovacs bela fokapitany?

:-)

2011. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kovács béla inkább aludjon :D
2011. júl. 2. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fel van telepítve a szükséges kodek,akkor a Media Player is lejátszik bármit.De én is inkább VLC,KMPlayer párti vagyok.Ezek nagyobb tudásúak is és önmagukban le tudnak játszani mindent,kodekpackok telepítése nélkül.
2011. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húúúú,neked annyi.A Béla nagyon kemény ám,rám is lecsapott egyszer,hát ne tudd meg mi volt.......:D
2011. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!