Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nyomtató,...

Melyik a legjobb nyomtató, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem mindennapi használatra kell, most epson dx5050 van, de nagyon befürödtem vele, valami olcsóbb fenntartású kellene. Melyikhez van legjobb áron patron?4 patronos szóba sem jöhet !!!
2011. júl. 3. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt Canonom, HP-m, tintás, ritkán használtam, mikor kellett be volt száradva, patron se volt olcsó (5-9,5e), megmérgedtem, vettem egy Samsung lézert 20 alatt, igaz nem színes, az is igaz, hogy 12 körül van bele egy "patron",(vannak helyek ahol töltik bele csak a port), de bármikor "előhúzom" tuti működik...
2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem itthon Canon patronos van egész jó és csak 15 ezerbe került mármint nem volt annyira drága de a patron 1 évig bírta majd kifogyott és az elég drága
2011. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!