Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a The. Witcher....

Letöltöttem a The. Witcher. Enhanced. Edition. DVD9-TDM meert úgy tudtam ebben benne van a magyar verzió?

Figyelt kérdés
2 cdről telepítettem és nem angol nem magyar hanem valami más nyelven van az egész feltelepítettem megkrekkeltem külön szedtem le azt is (crackot) mert a cdn nem volt semmi amit használhattam volna. Elakarnám índítani de azt irja ki hogy:A Witcher Hibát észlelt ezért leál. régen megvolt a játék ugyhogy a gépigényel nincsen gond.
2011. júl. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enhanced editionben benne van az összes szinkron. Pont. Első körben a telepítéskor ki tudod választani, hogy melyik nyelveket telepíted. Oda kell figyelni, nem csak nyomogatni, hogy next, next, next... Utána a játék beállításaiban tetszőlegesen és függetlenül váltogathatsz a különböző szinkronok és feliratok között. Erre az egyetlen kivétel a Steames változat, mert ott kicsit máshogy működik, de ha olyanod lenne, arról tudnál.


Crackelni nem kell, a legutolsó patch teljesen eltávolítja a másolásvédelmet a játékról. Csak arra figyelj, hogy ezt a patch-et felrakd. Itt megtalálod:


[link]

2011. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem adott nyelvválasztást
2011. júl. 4. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Utánanéztem ennek a TDM verziónak. Ebben is benne vannak a nyelvek. Telepítsd újra, és ha olyan választási lehetőséget látsz, hogy express/easy vagy custom/advanced install, akkor az utóbbit válaszd. Akkor majd szépen kipipálgathatod, hogy melyik nyelv kell neked. Utána crack helyett telepítsd a fenti linkről az 1.5-ös patchet.
2011. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AnimeFredy válasza:
Sziaztok esetleg valaki nem tudna nekem adni egy linket ahol letölthetem a játékot.Elöre is köszönöm!
2016. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!