Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word-be készítenék tartalomjeg...

Word-be készítenék tartalomjegyzéket?

Figyelt kérdés

Elméletileg mindent úgy teszek ahogy kell, de valahogyan a tartalomjegyzék elkészültekor néhány bekezdésem teljes szövegét is beilleszti.

Mi lehet a probléma? Mit rontok el?

Két órája ezzel bajlódom. A tartalomjegyzék elkészül, formailag is olyan mint ahogy szeretném, de egyes fejezeteket egészben beilleszt, van amit nem.

2003-as a word.


2011. júl. 4. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A fejezeteket ne "címsor" stílusúra csináld.
2011. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fejezetcímeket ugye kijelölöm az szerint, hogy címsor1,2,3 legyen. Magam formáltam hogy pl 14-es betűméret, Times New...stb...

Vagy nem így kell?

Mindig csak magát a fejezet címét jelöltem ki, és állítottam be a címsort.

Jajj nekem. Többet bajlódom ezzel a vacakkal mint a szakdolgozatommal...

2011. júl. 4. 13:43
 3/4 A kérdező kommentje:

....valamit már kapizsgálok. Rájöttem, hogy csak a Címsor1 fejezetcímeim után szúrja be a szövegeket.

Akkor valószínű a Címsor1-en kell valamit babrálni..

2011. júl. 4. 13:46
 4/4 A kérdező kommentje:

.........na, majd ha elkészült az egész diplomamunka, szépen bepötyögöm az egészet....:( Már a lábjegyzeteimet is széttúrta.

Feladtam. :(

2011. júl. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!