Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendszergazdák, rendszer-üzeme...

Rendszergazdák, rendszer-üzemeltetők. Titeket, idáig, milyen 'érdekes esethez' hívtak?

Figyelt kérdés
Lehet, akár házhoz, mint magánszemélyhez, de akár céghez is.
2011. júl. 6. 20:53
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

engem egyszer egy házhoz hívtak teljes Windows tisztításhoz. /ablaktisztító vagyok/

Angolok voltak :D:D:D


vittem a felszerelésem magammal

-vizező

-lehúzó

-rongy

-vödör

2011. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szomszéd HP laptopja USB sticckel nem kapcsolódott a netre, áthozta. Mi volt rajta? Millióegy .temp fájl, ezeket sikerült törölni. Utána tudtam frissiteni a NOD-ot, kézi inditású víruskeresés. Akkora lefagyás és kékhalál lett belőle, mint a ház! Na apám, hozd a telepítőt és mindent, mert ezt újra kell rakni. Kétségbeesetten elrohant, hozott egy dobozt, benne volt a gyerek ki tudja, honnan szerzett videójáték CD-je is. Mondok, ezt megnézem, mire az én gépem ESET-je elkezdett visítani: több trójai is volt azon a CD-n.

Közben a NOD mégis legyűrte a laptopon a trójaiakat, kékhalál után újra felállt a rendszer. Szomszédnak nem adtam vissza a gyereke CD-jét, csak a többit, viszont lejelszavaztuk a laptopját (munkaeszköz). Aztán hazarohant, elkapta a kissrácot és lekevert neki kettőt. A bőgést én is hallottam, hiába mondtam volna a szomszédnak, hogy ő az oka, jelszó nélkül a srác szabadon garázdálkodhatott. Azóta vettek a gyereknek használt külön gépet, szórakozzon azon, már várom, mikor kell átmenni hozzájuk.

2011. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!