Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten kapni...

Hol lehet Budapesten kapni laptophoz olyan töltőt ami a kocsi szivargyújtójából tölthetető? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Asus laptopom van. Kerek a bemenet.
2011. júl. 7. 08:05
 1/6 c:\ ***** válasza:

Mivel ezek 220 voltról mennek (mármint a laptop töltők), ezért csak bonyolultan, (lényegesen magasabb költséggel) oldható meg a dolog, az pedig már biztos, hogy nem éri meg neked.


Laptopot USB-n keresztül nem lehet tölteni, legalábbis én nem igazán tudok olyan típusról.

2011. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 c:\ ***** válasza:

Ha mindenáron lényeges, hogy ez a probléma megoldódjon, akkor valami ilyesmit kell keresned ami a képen látható, autós/műszaki boltban, természetesen kikérve az eladó/szakértő tanácsát, hogy a megfelelő típus kerüljön kiválasztásra.


[link]


Ezek olyan 15-20 ezer forinttól indulnak.

Lehetséges, hogy jár erre valami szaki és akár ajánlhat egy pontos típust.


Aki sokat autózik annak hasznos lehet egy ilyen átalakító, ezzel akár más egyéb elektromos eszközt is meg lehet hajtani, már feltéve, hogy a megfelelőt választja az ember.

2011. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ilyent láttam nemrég nagy áruházban 9900 ft-ért.
2011. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 c:\ ***** válasza:

Különféle teljesítményűek vannak, nem tudom, hogy egy laptop töltéshez hány wattos kell, bár biztos annyira nem túl sok.


Egyébként annyira tényleg nem drága, legalábbis az alap típusok, ahogy nézem vannak ezek arany árban is.


Mondjuk az ilyen elektromos dolgokhoz egyáltalán nem értek, hogy mi a hátránya, előnye, ahogy nézem 70-80 ezer körül van 2000 wattos is, lehet hajat szárítani az autóban, esetleg fagyasztóládát hátra.


Csak jön valaki aki megmondja az igazán frankót ezekkel kapcsolatban. (szükséges wattok, voltok, feszültségek, ilyesmi :))

2011. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 grmindenyssa ***** válasza:
Én a tescóban vettem, 10k alatt volt az ára, jól bevált, TRUST márkájú.
2011. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bix ***** válasza:
az én melós laptopom brutál procival quadro vga-val kapott 65W-os tápot... rá van írva minden laptop töltőre hogy milyen teljesítményű, érdemes egy 20%-al nagyobbat venni és ennyi.
2011. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!