Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a laptop, ha...

Miért kapcsol ki a laptop, ha játszom rajta vagy, ha a neten hosszabb videót vagy filmet nézek?

Figyelt kérdés
Már volt hasonló kérdés ezen az oldalon, de általában mindenki azt válaszolta, hogy túlmelegszik, és ez egy védekező mechanizmus, hogy lekapcsol. Az én esetemben nem melegszik túl!
2011. júl. 9. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
És nem normálisan, kijelentkezve, beállítások mentésével kapcsol ki, hanem a másodpercezredrésze alatt elsötétül a kép és behal.
2011. júl. 9. 13:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony túlmelegedés, vagy aksi lemerül, de gondolom az utóbbit ellenőrizted.
2011. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írták..és higgy nekik,vagy a lapinak...
2011. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem túlmelegedés, (és az aksi sem merül le, ennyire nem vagyok amatőr) :) Ha lekapcsol és megérintem a laptop alját, teljesen normális hőmérsékletű.
2011. júl. 9. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól még belül lehet meleg. Tessék feltenni egy Aida64-t, és figyeld a tálcán a hőfokokat. Pontosan mér, ha jók az értékek, akkor nem melegszik, de az hogy nem meleg az alja, semmit nem jelent.
2011. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem írsz be számokat, hogy filmezés, vagy játék közben mennyire megy fel, senki nem fog túlmelegedésen kívül mást mondani. Mert, ez bizony az lesz! Arra, amit érzel, ne alapozz, csak a program mondja meg pontosan, hány fok van abban a gépben.
2011. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, én hiszek nektek, de mit tudok ellene tenni?
2011. júl. 12. 10:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Már vettem hozzá egy külső hűtőt, de az sem segít. :(
2011. júl. 12. 10:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Feltettem az AIDA64-et és azt írja a hűtőventilátorok 30%-on működnek. Hogy lehet nagyobb teljesítményre kapcsolni? Ja egyébként a hőmérséklet 55°C, ha nem játszom rajta vagy ha a neten nem nézek videót. És ez jó?
2011. júl. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!