Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy . Txt fájlt...

Hogyan kell egy . Txt fájlt "beleégetni" egy . Avi fájlba?

Figyelt kérdés
Subtitle workshoppal megnyitottam az avi fájlt, megcsináltam hozzá a szöveget, de nem tudom hogy kell elmenteni az avi fájlt úgy, hogy bele legyen égete a szöveg, csak külön egy .txt fájlt tudtam elmenteni.
2011. júl. 10. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Üdv:)

txt t nem tudsz

2011. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne txt-be mentsd, hanem subrip-be! Ez a program viszont nem égeti bele a filmbe az srt-t, csak feliratot készít, ami megjelenik, ha egy lejátszóval elindítod a lejátszást. Egy mappában kell lenni a filmnek és az srt-nek, valamint a nevük teljesen azonosnak kell lennie!

Ha konkrétan égetni akarsz, akkor a kész srt felhasználásával a VirtualDud, AviRecomp, de azt hiszem a Formatfactory is jó erre. Talán FF a legegyszerűbb...

2011. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
FormatFactoryn belül pontosan hol? Én csak azt látom, hogy két videót lehet egyberakni, nem látom feliratot hol lehet.
2011. júl. 10. 12:59
 4/19 A kérdező kommentje:
Na megvan, viszont a szöveggel még mindig gondok vannak, felülre kirakja (alulra kéne), és tükrözötten.
2011. júl. 10. 13:15
 5/19 anonim ***** válasza:

Tükrözötten???

Erre semmi ötletem...nálam rendben megy.

2011. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha meg beállítom a rendszer dekódoló használatát, akkor meg kétszer is megjeleníti.

http://www.youtube.com/watch?v=BLYzFGpgOt8&feature=channel_v..

Nem értem.

2011. júl. 10. 18:48
 7/19 anonim ***** válasza:

Üdv minek format faktory ?


egy szaros virtual dub megoldja a szöveget

2011. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szaros VirtualDubnak se sikerült összehoznia, az még meg se bírja jelenítnei.
2011. júl. 10. 21:04
 9/19 anonim ***** válasza:

VirtualDub+xvid kodek+VobSub...ezekkel meg tudod csinálni. Ezért javasoltam FF-et, mert az kicsit egyszerűbb, ha van a gépeden. Van egy hevenyészett leírásom VD-vel hogyan kell csinálni, ha mégis azt választod feltölthetem...

AviRecomp is jó, azt nem használtam viszont...

2011. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na :))
2011. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!