Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Helyes ez az eljárás? (lent...

Helyes ez az eljárás? (lent linkbe)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch? V=31ue8jmHwvg

Azért kérdezem, mert már 6cd-t elpazaroltam és nem olcsó szóval a videó segítségével 100%-os a siker?Ujra szeretném installálni a laptopom, de ha simán ráteszem nem bootol.Kösz előre!


2011. júl. 10. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak nincs beállítva a boot sorrend, mikor indul a gép, menj a boot menübe (alul írja, melyik gomb, pl F12), és állítsd be, hogy CD-ről bootoljon.

Ha a gépeden nincs boot menü, menj a BIOS-ba (a gép indulásakor általában delete gomb), és állítsd a CD-re a primary boot device-t.

2011. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De jól be van állitva csak ez laptop és HP 530 már a windows al is volt gondom de találtam rendes HP laptopokra előre látott windows xpt de ha csak simán teszem rá akkor nem jön ki a windows telepitő, hogy nyomjak meg egy gombot.

Itt a link mégegyszer mert nem jól linkeltem be http://www.youtube.com/watch?v=31ue8jmHwvg

2011. júl. 10. 13:07
 3/3 A kérdező kommentje:
am meg ott F10 van beállitom>primary a optical dvd nem tudom mire>save and quit>F9>kiválasztom a dvd meghajtót és semmi.Villog az a _ <ez de van egy xp cd-m az rendsen bootol csak nem jó mert laptopra nem azok a meghajtó programok kellenek és kéri a merevlemez megajtóját de blábláblá és amit letöltöttem ezen az xp-n van mert direkt a hp laptopokra készitették a meghajtóival meg stb.Bocs hogy kissé értelmetlen a szöveg
2011. júl. 10. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!