Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom az iGoogle-ról...

Miért nem tudom az iGoogle-ról visszaállítani a normális Google-t? SEGÍTSÉÉÉG!

Figyelt kérdés

1, Beírom a böngészősávba, hogy www.google.hu, akkor rányomom az enter-t, és megint az igoogle-t adja be.

2, Eszközök-> Beállítások-> Általános és beírom kezdőlapnak a google-t. -> OK. Megint az igoogle-t adja be.

Sőt az is a baj, hogy ha beírom a böngészősávba, h www.google.hu, akkor is azonnal bedobja az igoogle-t...

F*szomat az iGoogle-ba!!!!!!!!!!!!!!!!

Segítsetek légyszivees! :(


2011. júl. 11. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iGoogle kezdőoldalán jobboldalon felül van egy fogaskerékszerű jel, azon belül a "Klasszikus nyitólap" menüpontot kell megnyomni.

[link]

2011. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekm is info orán vmi nyomorult beállitotta z igoogle-t de csak 2 héttel uttánna találtam meg hol kell megcisnálni h a goggle jjöjjön be de azt hittem hogy felboritom azt a sz*r gépet
2011. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm széépen!!!
2011. júl. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!