Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 Milestone 3 fekete...

Windows 8 Milestone 3 fekete halál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem az internetről a Windows 8 egyik korai kiadásának (a Milestone 3-nak) az ISO-ját, és feltelepítettem Virtual PC 2007-ben. Ám amikor elindult volna a rendszer, kidobta ezt: [link] Értem, mi a gond, de az interneten csak 64 bites változat volt, 32 bites nem (amúgy a gazdagép is 32 bites). Megcsináltam azt, amit ott írt, de ugyanazt a képernyőt dobta vissza. De azért megpróbálom VirtualBox-ban is, hátha ott működik. Most mit csináljak?
2011. júl. 12. 11:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor telepítem.
2011. júl. 12. 12:33
 12/16 A kérdező kommentje:
VirtualBox-ot nem tudok telepíteni, mert azt írja, hogy valami Microsoft .NET keretrendszer profil hiányzik, és ezért nem engedi telepíteni, hanem visszavonja a telepítést. Valami más 5let?
2011. júl. 12. 19:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondok valamit (ha ez build 7955): Virtual PC 2007-en fekete halált mindig kapsz, virtualboxnál ha el is indul le fog fagyni. Speciális rendszerbeállítások kellenek (valami IO APIC bekapcsolás és több magos processzor használatának az engedélyezése), különben sohasem fog működni!
2011. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! És esetleg azt meg tudnád mondani, hogy hogyan kell ezeket a dolgokat beállítani?
2011. júl. 13. 08:14
 15/16 Pj0tr ***** válasza:
Ha annyira ki akarod próbálni akkor ne szerencsétlenkedjél már itt. Telepítsed fel a gazda gépre. Arra viszont készülj fel, hogy alfa verzió...
2011. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Több választ nem kérek, mert közben telepítettem a Microsoft .NET Keretrendszert, és agy már tudtam telepíteni a VirtualBox-ot, azon meg már működik a Win 8...
2011. júl. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!