Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A winchesteremet felosztanám,...

A winchesteremet felosztanám, és szeretném bérbe kiadni, mik a teendőim? Ftp szervert total commander alatt hogyan készítsek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 08:31
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Otthonról? Dinamikus IP-vel esetleg? :D
2011. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen egy itthoni gép, és dinamikus ip-m van. Csak a helyet szeretném bérbe adni. Lenne kereslet rá?
2011. júl. 13. 08:36
 3/8 tetro ***** válasza:
én nem igazán értem hogy képzeled ezt
2011. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Dinamikus IP-vel nem lehet FTP-t csinálni. Az IP-d változik, tök random időközönként, így az FTP-t se tudnák elérni róla, max ha mindig figyeled és mindenkinek szólsz, hogy most épp mi az IP... De nem működne.
2011. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:

tárhely a te gépeden? lenne e rá kereslet? nem.


1: adatvédelem, a privát cuccait nem szívesen tárolja senki olyan gépen amit más asztaliként használ, vagy csak egy vadidegennek hozzáférése van.


2: dropbox, skydrive (25 giga ingyenes...) és még egy rakat alternatíva, pl gmail alá is megoldható simán, van rá progi.


esélyed nincs erre sajnálom.

2011. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bix ***** válasza:
nem is beszélve arról, hogy nem tudom milyen neted van, de ha nem valami jobb diginetes történet aminek van rendes feltöltési sebessége, akkor megint felejtős, mert letölteni nem fognak tudni rendes sebességgel az ftp-ről... az ip címet még meg lehet oldani noip.com ról vagy valami más hasonló programmal, de ezek mind olyan dolgok, amik miatt értelmetlen belevágni, hacsak nem haveroknak...
2011. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

LOL


Szerintem felejtsd el a számítógépet egy életre. Nem való neked ...


Fetrengünk a kérdésen! :-D

2011. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, fix ip-s vagyok, elírtam. Értem igaz is hogy nem osztanának meg személyes dolgokat.

De amúgy azt azért ne mondjátok, hogy a géphez nem értek, mert tudok azért elég sokmindent...

Köszi a segítséget, a kérdést berekesztem.

2011. júl. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!