Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatom meg a 32...

Hogy csinálhatom meg a 32 Bites windowsomat 62vagy 64 nem tudom. Hogy csinálhatom meg?

Figyelt kérdés
Kérdés adott + meg maradnak rajta a cuccok amik most vannak?
2011. júl. 13. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálni a Windowst? Lehetne a kérdést még egyszer, lehetőleg emberi nyelven?
2011. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha azt se tudod hogy mi at, és hogy egyátalán hanyas, akkor nem is kell neked. és több problémád lesz vele, mint 32-essel.
2011. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VODKA0710 ***** válasza:

Most egy válasz következik:

32-ről 64bit-re nem lehet egy az egyben felfrissíteni. Tudsz olyat csinálni, hogy a 32-est meghagyod, és egy másik partícióra feltelepíted a 64 bites Windowst. A programokat egyenként megpróbálod elindítani, ami elindul, azt áthozhatod, ami nem indul, az fölösleges. Éppen most csináltam én is ilyet, egészen meg vagyok vele elégedve, ~80%-a a régi programoknak is megindul.

2011. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs legalább 4GB memóriád, akkor ne telepíts 64bites Windows-t, nincs értelme...sőt a 64 bites verzió alapból is több memóriát eszik (meg a 64bites alkalmazások)..cserébe csak hangyányival gyorsabbak. Tehát 4GB vagy több RAM esetén ajánlott a x64 verzió, de ott már tényleg.

A jelenlegi 32bitesből nem tudsz 64-est "csinálni", hanem ahhoz azt a verziót kell telepíteni.

2011. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 GB felett kötelező 64-bites rendszert használni, különben nem fogja kihasználni az összes memóriát.

4 GB alatt is használhatod nyugodtan, ha akarod. Csak problémáid lesznek vele....

2011. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks köszi a válaszokat most ezzel lenne gond :S : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..
2011. júl. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!