Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Magától fogy a hely a...

SOS! Magától fogy a hely a 'C' meghajtómon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem értek a gépekhez ezért lehet, hogy hülyeségnek fog tűnni amit írok. Szóval a C meghajtómon 40.957.000 k hely van összesen. Semmi komoly program nincs fent a gépen, semmi játék. Tegnap már csak 1.000.000 k hely volt szabadon, most már csak 2.660 k, előbb még 3.700 k volt. Megjegyzem semmit sem töltök. Beszéltem egy 'hozzáértővel', mondta hogyha be van kapcsolva az Automatikus frissítések, akkor kapcsoljam ki. Be is volt kapcsolva, állítólag ez vitte a helyet. Már délután kikapcsoltam, de még ugyanúgy szinte percenként lesz kevesebb a hely. A Kellékekben a Lemez karbantartóval kitöröltem az összes szükségtelen file-t amit kiírt, nem sok hely lett tőle szabadabb (330 k). 10 percenként megjelenik alul egy buborék, hogy kevés a hely a C meghajtón. Mit tudnék csinálni, hogy ez a probléma megoldódjon? Remélem azért érthető amit leírtam. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 13. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Rendszer visszaállítási pontokat töröld ki, meg kapcsold ki, bár ennek a hátránya hogy ha gubanc van, akkor nem lehet majd későbbi pontra visszaállítani a rendszert
2011. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Megfertőződött a géped. Lehet pl. trójai is, de vannak más kártevők is.

[link]

Ha nincs más ESET-NOD a gépeden, ezt futtasd le, aztán sűrgősen szerezz be komplex, stabil, tűzfalas védelmet.

[link]

2011. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A nod32-t végigfuttattam víruskeresésre, meg vírusírtásra is, de semmit nem talált. :S
2011. júl. 13. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A virus neve win32virus


Nézd meg hogy nem e nöl az exe kiterjesztésü fájl mérete

ha igen


FORMAT C:/u/b

2011. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hol találom ezt a fájlt? bocsi nem értek hozzá :S Ja és még úgy is csökken a hely ha videót nézek a youtube-on, vagy ha kattintgatok mappákból mappákba...
2011. júl. 13. 23:46
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
töröld ki ebböl mindent: C<Documentums and settings<felh. neved<local settings<temp
2011. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs local settings mappa :S csak Asztal, Dok., Favourites, Start menü, Tracing...
2011. júl. 14. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Üdv:)

CCleaner


töltsed le telepítsed fel

és örülj :))

power

2011. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsánat de a ccleaner meglodja véglegesen a problémát?
2012. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!